Wśród modnych torebek w sezonie jesień-zima 2022 ważne miejsce zajmują te, które podkreślają naszą stylizację, ale jednocześnie mają szansę stać się jej tłem. Do łask projektantów wkradły się zwłaszcza te, które występują wersji mini – przepasane przez ramię.

Znalazło się jednak także miejsce dla tych, które występują w wersji XXL. Jedno, co można powiedzieć o nadchodzących miesiącach to to, że nie ma w nich miejsca na modową nudę. Coś dla siebie znajdą zarówno amatorki klasyki gatunki, jak i te, które szukają modeli nadających wyjątkowego charakteru każdej stylizacji. Sprawdźmy więc, co przygotowali światowej sławy dyktatorzy najnowszych trendów, tacy jak np. Dior czy Chanel.

Modne torebki damskie 2022 – postaw na wersję maxi

Wśród najmodniejszych toreb damskich dedykowanych sezonowi jesień-zima 2022 bardzo ważne miejsce zajmują shopperki, które dedykowane są zarówno codziennym wyjściom, jak i biznesowym czy też nawet eleganckim wieczornym. Wszystko zleży od tego na jaką konwencję postawimy – zarówno pod względem kolorystyki, jak i zdobień.

Pamiętajmy o tym, że projektanci dają nam dużą dowolność pod tym względem. Przekonują, że moda jest od tego, aby się nią bawić, aby czuć radość z tworzenia stylizacji i co najważniejsze – dopasowywać je do naszych upodobań, do tego, jakie poczucie komfortu są nam w stanie zapewnić. Duże torebki są dość odważne, ale i praktyczne oraz funkcjonalne. To od nas zależy, jakiego tonu im nadamy, więc śmiało, bierzmy się już dziś do dzieła.

Najmodniejsze torebki damskie jesień-zima 2022 – a może modele mini?

Projektanci pokochali modele mini już kilka miesięcy temu i nie widać przesłanek do tego, aby miało się to zmienić. Mowa zarówno o nerkach, jak również tych, które z powodzeniem można przepasać przez ramię, bądź nosić je osadzone na klatce piersiowej. O ile nie są one pokaźnych rozmiarów, o tyle w większości wypadków pomieszczą klucze, szminkę i telefon – w zasadzie wszystko, co jest potrzebą chwili.

Nic więc dziwnego, że tak mocno pokochały je miłośniczki praktycznych rozwiązań, jak również najbardziej gorących trendów sezonu. Nadchodząca jesień i zima na pewno nie będą więc nudne. Możemy szaleć do woli zarówno pod względem rozmiarów torebek, jak również ich kolorów. Do odważnych świat należy, jednak nie można przechodzić beznamiętnie także obok klasyki. W końcu minimalizm cały czas jest bardzo mocno osadzony w trendach.

Dodaj komentarz