W każdym gospodarstwie domowym korzystamy z wielu urządzeń, które dają nam wygodę i komfort. Pamiętajmy o tym, że w niewielkiej kuchni sprawdzają się sprzęty 2w1. Pozwalają one zaoszczędzić koszty, czas i miejsce. Mała kuchnia wymaga nowoczesnych rozwiązań, gdyż tutaj każde dodatkowe miejsce jest na wagę złota. Stawiając na sprzęt AGD, który pełni wiele zadań, można liczyć na oszczędności. Czym cechują się takie urządzenia? Dlaczego warto je wybrać? Co jest najważniejsze?

Chłodziarko-zamrażalka

Pierwszą propozycją jest chłodziarko-zamrażalka, które zapewnia wygodę w użytkowaniu. Podczas doboru sprzętu, trzeba pamiętać o innowacyjnych rozwiązaniach. Mamy tutaj wiele funkcjonalności, takich jak:

  • Ion Air – ta funkcja wytwarza negatywnie naładowane jony w chłodziarce. W efekcie można przedłużyć żywotność naszego jedzenia i zniwelować przykre zapachy.
  • ConvertZeroZone i ConvertFreshZone – regulatory dają możliwość zmiany szuflad na dodatkowe przedziały i wygodnego przechowywania owoców i warzyw. Samodzielnie zarządzamy swoją przestrzenią w lodówce.
  • AdaptTech – ma za zadani zapamiętywać częstotliwość otwierania drzwi sprzętu i automatycznie obniżać temperaturę w chłodziarce podczas korzystania. Jak widać, urządzenie 2w1 może samo rozpoznawać potrzeby domowników.

Jeśli nie ma nas w domu przez dłuższy czas, warto zaprogramować chłodziarko-zamrażalkę tak, aby działała w trybie oszczędzanie energii.

Pralko-suszarka

Nie zawsze mamy w łazience miejsce na to, aby umieścić pralkę i suszarkę. Rozwiązaniem jest nowoczesna pralko-suszarka, którą zamontujemy w kuchni. Zapewnia maksymalną wydajność prania i pracuje sprawnie przez długi czas. Dobrym rozwiązaniem jest model z silnikiem inwerterowym. Odznacza się bowiem energooszczędnością, niższym poziomem hałasu i trwałością.

Funkcjonalne pralko-suszarki zapewniają wiele funkcji, które ułatwiają życie. Do wyboru mamy kilka programów prania i suszenia, zgodnie ze swoimi potrzebami. Nie bez znaczenia jest dozownik detergentu, który pozwala kontrolować ilość wlanego płynu.

Roboty kuchenne

Roboty kuchenne występują w wielu wersjach, które dobierzemy do swoich preferencji. Gotowanie nie musi być czasochłonnym zajęciem dla pani domu. Z pomocą przychodzi wielofunkcyjny robot kuchenny, który skróci czas gotowania. Zautomatyzowana maszyna pozwala na oszczędność energii i czasu, dając pożądane rezultaty. Na co możemy liczyć? Producenci często oferuję wiele końcówek, które poradzą sobie z wieloma zadaniami w kuchni. W efekcie można wygodnie ubijać, ugniatać i mieszać różne składniki. Trzepaczka, mieszacz do ciasta, nasadka ubijaka powietrza – to jedne z wielu propozycji nowoczesnych sprzętów. Robot kuchenny z pewnością sprawia, że pieczenie i gotowanie stanie się przyjemnością. Ten niewielki pomocnik może zdziałać bardzo wiele. Niewielka kuchnia? Postaw na sprzęty 2w1! Przeczytaj dlaczego. Nikogo nie dziwi fakt, że w wielu kuchniach stawiamy na wielofunkcyjne sprzęty.

Jak widać, sprzęty 2w1 to różnorodne propozycje, idealne dla każdej gospodyni domowej. Oczywiście oferta jest znacznie szersza, a powyższe propozycje to jedne z wielu przykładów. Jakie zalety mają takie urządzenia? Przede wszystkim nie zabierają wiele miejsca w małej kuchni i pozwalają zachować wygodę każdego dnia. To nie tylko oszczędność czasu, lecz także energii i kosztów. Sprzęty będą nam służyć w kuchni przez długi czas, pod warunkiem, że postawimy na cenione marki. Od użytkownika zależy, jaka propozycja sprzętów 2w1 doskonale wpisze się w jego oczekiwania.

Dodaj komentarz