Świeżo upieczeni rodzice szukają dla siebie i dziecka nowoczesnych ale też praktycznych i wygodnych rozwiązań. Dlatego też na sporządzonej przez nich liście znajdują się z pewnością nowoczesny fotelik samochodowy, który może być kompatybilny ze stelażem wózka najlepiej wielofunkcyjnego.

Przedmioty i akcesoria, które można zaliczyć do wyprawki to: fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne, stacjonarne dostawne. Obecny rynek jest przesycony akcesoriami dla dzieci, wśród których może znaleźć coś odpowiedniego też dla rodzica. Niezwykłym zainteresowaniem cieszą się z wózki wielofunkcyjne te 3 w 1, w skład którego wchodzą gondola, siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy.

Konderkraft Prime jest wielozadaniowym wózkiem wielofunkcyjnym 3 w 1, który daje duże możliwości. Ma wiele zalet, do której należy to, że pozostaje z maluchem na dużo dłużej, może być z dzieckiem przez kilka lat. Kinderkraft Prime jest eleganckim wózkiem, spełnia także jedno ze swoich priorytetowych zadań, którym bezpieczeństwo i komfort dla maluszka.

Kinderkraft Prime posiada przestronną gondolę, która jest wygodna dla maluszka, co jest ważne w pierwszych dni narodzin. Wózek posiada szeroką i komfortową daleko zaciąganą budkę, wózek ma regulowane oparcie, które sprawia, że dziecko można ułożyć w dowolnej dla niego pozycji od siedzącej i półleżącej.

KInderkraft Prime posiada skrętne, pompowane koła, umożliwiają one płynną jazdę wózkiem po różnym terenie. Koła te umożliwiają sterowanie wózkiem w różne strony po najróżniejszych powierzchniach, nawet trudnych. Kiedy zejdzie powietrze z opon, można posłużyć się pompką do ich napompowania, która dołączona jest do zestawu. Tą małą pompkę można zmieścić się w małej torebce mamy. Wózek posiada odpowiedni system zabezpieczeń, na tylnej osi kół znajduje się hamulec noży, który unieruchamia wózek na żądanie.

Wózek Kinderkraft Prime to wózek, który w zestawie posiada akcesoria: adaptery potrzebne do wpięcia w stelaż fotelika, co ułatwia korzystanie z wózka i jest jeszcze prostsze. Zaletą wózka jest to, że do stelaża wózka można dopasować odpowiedni fotelik, a ich wybór jest dość duży. Adaptery te pasują do różnych fotelików jak: Maxi Cosi, CabrioFix, Cybex, BeSafe, Nuna, Kiddy, Kinderkraft MINK. Rączka wózka i pałąk wykonane są z brązowej ekoskóry, co nadaje wózkowi odpowiedniego smaku i przyciąga uwagę. Prime to naprawdę zjawiskowy wózek wielofunkcyjny, który idealnie wpasowuje się w obecne, nowoczesne trendy.

Dodaj komentarz