Zauważyłeś u siebie znaczny przyrost wagi? To znak, że najwyższy czas zadbać o swoją sylwetkę. Warto zastanowić się nad odpowiednim rozwiązaniem, dzięki któremu zyska się możliwość zadbania o zdrowie i kondycję. Jednym z często wybieranych rozwiązań jest dieta pudełkowa. Gdynia, Gdańsk oraz Sopot oferują wiele możliwości. Z pomocą przychodzi catering dietetyczny, dzięki któremu można bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jojo.

Tania dieta pudełkowa Gdynia — czy warto się na nią zdecydować?

Sporo osób kojarzy tani catering z produktami niskiej jakości. Czy słusznie? Nie do końca! Niska cena może iść w parze z naprawdę smacznymi daniami. W Trójmieście można bez przeszkód znaleźć ofertę w postaci gotowego cateringu dostarczanego pod drzwi cateringu. Co więcej, ten może być idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i budżetu. Pamiętaj jednak, że wybierając dietę powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Wśród tych najważniejszych wymienia się między innymi:

  • zmienne menu,
  • różne opcje kaloryczne,
  • możliwość wyboru jadłospisu.

Każdy z powyższych elementów może wpływać na cenę wybranej diety, o czym także powinieneś pamiętać. Inne produkty wykorzystywane będą bowiem w wariantach standardowych, a inne w tych przeznaczonych dl osób ćwiczących czy nietolerujących laktozę, czy gluten. 

Catering dietetyczny Gdynia — cena uzależniona od ilości posiłków i ich kaloryczności

Sporo firm ma w swojej ofercie usługę, jaką jest tania dieta pudełkowa. Gdynia oraz inne nadbałtyckie miasta to wielu różnych dostawców. Jednym z nich jest m.in. CHEFBOX. Firmy takie, jak ta zapewniają swoim klientom różne warianty menu. Poszczególne opcje dietetyczne mają także zróżnicowaną kaloryczność. Jest ona dostosowana do wieku i indywidualnych potrzeb organizmu.

Osoby, którym zależy na zbilansowanych posiłkach w pierwszej części dnia mogą postawić na specjalny rodzaj cateringu – Office Box. Jest on jednym z tańszych rozwiązań, a w jego składzie znajdują się trzy posiłki — śniadanie, drugie śniadanie oraz lekki lunch. Rozwiązanie tego typu jest idealne dla każdej osoby, która nie ma czasu na samodzielne gotowanie, a nie chce decydować się na przypadkowe przekąski – gotowe kanapki czy drożdżówki kupione w drodze do pracy. Opcja gotowego menu do pracy jest także świetna dla tych, którzy nie wyobrażają sobie popołudnia bez wspólnego posiłku z rodziną.

Dieta pudełkowa: Gdynia najtaniej i najsmaczniej

Catering dietetyczny powinien kusić nie tylko atrakcyjnymi cenami. Powinien być ciekawy przede wszystkim pod względem oferowanych smaków. Jeśli istnieje taka opcja, sprawdź, na co możesz liczyć w menu na dany tydzień. Zdecydowana większość firm daje możliwość takiego podglądu na swojej stronie internetowej. To sprawia, że możesz wybrać tego dostawcę cateringu, który trafi w Twoje smaki.

Jednym z głównych kryteriów przemawiających za wyborem konkretnej diety jest także jej koszt. Decydując się na catering dietetyczny, masz możliwość dodatkowych oszczędności. W jaki sposób? Im dłuższy czas trwania diety wybierzesz, tym na większe rabaty możesz liczyć! Decydując się na całomiesięczny pakiet, możesz zyskać maksymalne zniżki. 

Dieta pudełkowa Gdynia: najtaniej w Trójmieście – przekonaj się!

Zastanawiasz się, jak zacząć dietę? Przede wszystkim sprawdź, które menu będzie dla Ciebie odpowiednie. Pomocne będzie sprawdzenie tygodniowej rozpiski jadłospisu – ten zwykle jest dostępny na stronie internetowej z opisem poszczególnych dań dla każdego planu i dnia. Jeżeli wiesz, jaki pakiet będzie Ci odpowiadał, to postaw na kaloryczność dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu. 

Nie wiesz, jak wyliczyć dzienne zapotrzebowanie na kalorie? Zrobisz to, korzystając z internetowego kalkulatora. Wszystko, co musisz zrobić, to jedynie podać kilka informacji o sobie. Ważne będą takie kwestie, jak płeć, wiek, waga, wzrost oraz aktywność fizyczna – określana na podstawie pięciostopniowej skali. Otrzymany w kaloriach wynik to Twoje dzienne zapotrzebowanie. Decydując się na najbardziej zbliżony catering pudełkowy utrzymasz swoją obecną wagę. Jeżeli jednak chciałbyś zrzucić kilka zbędnych kilogramów, to zmniejsz otrzymany wynik o około 500 kalorii i gotowe!

Dodaj komentarz