Każdy ma swój własny i niepowtarzalny styl, ale nie każdy jednak potrafi go odnaleźć. Często staramy się, ale stajemy się kalką innych osób. Zwracamy uwagę na to, co jest modne, zamiast skupić na ubraniach w których nie tylko wyglądamy dobrze, ale również czujemy się komfortowo. Dla tych, którzy wciąż szukają siebie, chcą się wyrazić poprzez ubranie, ale bezskutecznie z pomocą przychodzi porada stylisty. Specjalista pokaże nam w jakich zestawieniach prezentujemy się najlepiej i wskaże modową drogę, którą powinniśmy podążać.

Porady stylisty – nie szata zdobi człowieka

Nie szata zdobi człowieka – to powiedzenie wpisało się już do świadomości większości z nas i ma w sobie wiele prawdy. Okazuje się jednak, że o ile to, w co się ubieramy nie uczyni z nas lepszych ludzi, których kochać będą miliony, jednak istnieje jeszcze jedno powiedzenie, a brzmi ono ,,Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Tutaj najlepiej jest znaleźć po prostu tak zwany złoty środek. Nie należy ślepo podążać za trendami i wydawać kroci na uzupełnienie garderoby. Trzeba postawić sobie cel: mam wyglądać dobrze, czuć się dobrze i dzięki temu tak też będę postrzegany przez innych.

Porady stylisty zawsze w cenie

Stylista do niedawna był synonimem luksusu na który mogą sobie pozwolić tylko i wyłącznie najbogatsi. Stawał się kimś w rodzaju celebryty z pierwszych okładek magazynów do którego dostęp mają nieliczni. To się zmienia i coraz więcej osób może sobie pozwolić na jego pomoc. To osoba, która będzie brała pod uwagę nie tylko nasze upodobania, ale również proporcje sylwetki, typ urody i osobowość. To czynniki na które składa się styl, który niejako będzie nas definiował.

Zobacz także: https://deco24.pl/dekoracje-ktore-ozywia-kazde-wnetrze/

Gdzie szukać porad stylisty?

Jednym z miejsc w których można skorzystać z porad stylisty są Złote Tarasy. To największa galeria handlowa w Warszawie. Bez problemu można do niej dotrzeć z różnych lokalizacji – zarówno komunikacją miejską, jak również samochodem. Centrum dysponuje całodobowym parkingiem, więc nie musimy się absolutnie martwić o to czy znajdziemy wolne miejsce. Oprócz wspomnianych porad stylisty można także liczyć między innymi na pomoc makijażysty. Dzięki temu można poczuć się bardzo komfortowo w swojej skórze. Obok tego typu atrakcji znajdują się także liczne sklepy w których od razu możemy zaopatrzyć się w potrzebne nam kosmetyki, ciuchy, buty oraz wszelkiej maści dodatki, które postawią w stylizacji przysłowiową kropkę nad i. Tak przygotowani na pewno poczujemy się komfortowo.

1 thought on “Porady stylisty – dlaczego warto z nich korzystać?

Dodaj komentarz