Winietki to forma dekoracji weselnej, dzięki nim zgromadzeni goście będą wiedzieć, jakie miejsce mają zająć przy stole. Winietki znacznie ułatwiają usadzenie gości weselnych, tak aby czuli się swobodnie. To ciekawa ozdoba, która jednocześnie jest dobrym drogowskazem do znalezienia swojego miejsca na przyjęciu. Jakie winietki wybrać? Czym się kierować podczas ich zakupu?

Oryginalne winietki ślubne

Winietki to podstawowy element, który powinien znaleźć się na każdym stole weselnym. Jeżeli zdecydujemy się na oryginalne winietki ślubne, wówczas będziemy mogli mieć również ciekawą pamiątkę. Można potraktować je jako dodatek do słodkich upominków dla gości weselnych. Jakie winietki kupić? Najlepszym wyborem będzie przejrzenie ofert w sieci, gdyż tam ceny są zdecydowanie najniższe. Jeżeli zależy nam na projekcie indywidualnym, warto po prostu przedstawić swój pomysł w wybranej drukarni, która bez wątpienia wykona dla nas specjalne zamówienia. Ważne jest to, aby winietki były utrzymane w tym samym stylu, co zawieszki na butelki weselne, zaproszenia ślubne, czy plan sali weselnej dla gości. Warto zadbać też o motyw przewodni na papeterii, dzięki temu aranżacja sali będzie spójna i ciekawa.

Broda Zaprasza – stylowe zaproszenia i dodatki ślubne

Wybierając sklep z zaproszeniami ślubnymi oraz dodatkami typu winietki ślubne, czy księga gości, ważne jest to, aby podjąć współpracę z doświadczonymi specjalistami. Dobrym przykładem jest firma Broda Zaprasza, która zapewnia oryginalnie, niepowtarzalne projekty skrojone na miarę. U nich można zamówić piękne winietki, zaproszenia, menu, numerki, zawieszki i wiele innych. Ślub to jeden z ważniejszych dni w życiu wielu z nas, dlatego warto dołożyć starań i dobrze przygotować dekoracje weselne, które będą stanowić ładną pamiątkę.

Oryginalne winietki ślubne to świetna dekoracja stołów weselnych, ale także praktyczny sposób na to, aby każdy gość weselny bez problemu znalazł swoje miejsce.

Dodaj komentarz