Koniec tygodnia oznacza jedno – nasz ulubiony czas zbliża się wielkimi krokami. Weekend, czyli czas na skupieniu się na sobie i swoich potrzebach oraz na regenerację! Nasza skóra i włosy, zmęczone równie mocno po zimie jak my, potrzebują o tej porze roku szczególnej troski. Poznaj idealne sposoby na przebudzenie, piękny wygląd i skuteczną odnowę ciała i włosów!

Cel: piękne włosy! Zima nie jest łaskawa dla naszych włosów. Niskie temperatury, suche powietrze w domu, w którym spędzamy ostatnio sporo czasu noszenie czapek – to wszystko odbija się na ich kondycji. Kiedy zdejmujemy czapki na dobre, włosy są najczęściej suche, łamliwe i pozbawione blasku. Przedwiośnie to więc doskonały moment, by poddać się niezwykle skutecznemu domowemu zabiegu olejowanie włosów – zwłaszcza w tej niewymagającej i szybkiej wersji. To pełen przyjemności rytuał, doskonały nie tylko włosomaniaczek. Natychmiastowe przebudzenie włosom zagwarantuje OIL MY GOD! Serum do olejowania włosów marki Be The Sky Girl. To mieszanka dobroczynnie działających olejków z czarnuszki, shea, kokosa i chia, z nutą pomarańczy. Zabieg olejowanie włosów w tym wydaniu jest prosty i przyjemny – wystarczy spryskać włosy np. w saunie, przed treningiem, przed pracą w systemie home office. Olejek będzie działać, podczas gdy Ty będziesz spędzać czas, tak jak lubisz. Warto też nałożyć kosmetyk na włosy wieczorem – wtedy podczas snu włosy będą się skutecznie regenerować. Serum pomaga przywrócić włosom blask, elastyczność i siłę. Otula je także cudownym aromatem pomarańczy z lekko korzenną nutą czarnuszki w tle. To zapach, który skutecznie pobudza i energizuje, a właśnie tego potrzebujemy teraz najbardziej!

Cel: piękne ciało! Ciało również zasługuje na szczególną wagę. Regenerację należy zacząć od intensywnego nawilżenia i dogłębnego odżywienia. Warto postawić na masła do ciała, dostępne w trzech wersjach, z formułą opartą na bazie masa shea i olejków. Mus do ciała WILD FOREST łączący w sobie masła shea i mango z olejami babassu, ryżowym i chia oraz tajemniczą nutą agrestu i czarnego bzu. Idealnie rozpieści skórę. A do tego pachnie soczyście i świeżo, uwalniając na ciele nuty agrestu i dzikiego bzu. To tajemnicze i zmysłowe połączenie – kobiece, z lekką nutą dzikości, pachnące wolnością, miłością, zielenią i wiatrem, zwiastujące zbliżającą się wiosnę.

Postaw przede wszystkim na regularność, przyjemność i bądź Sky Girl. Pielęgnując włosy czy ciało, pielęgnujesz także zmysły.

Dodaj komentarz