Spotkanie z Moniką Goździalską, influencerką i bohaterką książki „#Niedopodrobienia” pióra Martyny Rokity, 7 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 na Instagramie: @hardewydawnictwo

Książka #NIEDOPODROBIENIA, która ukazała się  nakładem Wydawnictwa Harde, opowiada o celebrytce, influencerce, miłośniczce fitnessu i zdrowego stylu życia oraz – przede wszystkim – kobiecie, takiej jak my wszystkie.

Z jedną różnicą – Monika Goździalska nie boi się być sobą. Szokuje, bo nie ukrywa swoich opinii i przekonań.

Plotki nie powstrzymują jej przed sprawdzaniem się w różnych dziedzinach i spełnianiem marzeń. Swoją postawą inspiruje i dodaje innym odwagi do życia pełnią. Zachęca, by tak jak ona celebrować życie, każdy dzień, każdą chwilę.

Podczas HARDE LIVE Monika Goździalska podzieli się wspomnieniami o ojcu i szczęśliwym, aż do jego tragicznej śmierci, dzieciństwie, a także macierzyństwie, dla którego zrezygnowała z kariery modelki. Będzie o dzieciach, o miłości, seksie, szczęściu, ale też o rozczarowaniach i rozstaniach. Opowie o showbiznesie, do którego wkroczyła w 2002 roku, biorąc udział w programie „Big Brother”, a potem „Big Brother VIP”. Zdradzi kulisy „MasterChefa”. Uczestnictwo w tym show pozwoliło jej na realizację kulinarnej pasji i zapoczątkowało współpracę z telewizją.

Dodaj komentarz