Powiększanie ust to zabieg, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny. Wynika to głównie z efektu, jaki można osiągnąć niemal natychmiast. Dlaczego warto wziąć go pod uwagę?

Powiększanie ust – korekta asymetrii

Na wstępie warto zaznaczyć, że powiększanie ust w Katowicach to poważny zabieg, który nie zawsze może zostać przeprowadzony. Wynika to głównie z indywidualnych zaburzeń oraz chorób, które może posiadać pacjent i to właśnie one wykluczają go z wprowadzenia kwasu pod skórę.

Tak jak infuzja tlenowa w Katowicach, tak również i powiększenie ust możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy ekspert wykonujący zabieg nie widzi przeciwwskazań. Sam zabieg można wykonać w przypadku dosyć popularnej wady, jaką jest asymetria ust.

Asymetria ust to nic innego jak brak spójności między lewą a prawą stroną warg, co może zaburzać wygląd całej twarzy. Asymetrię likwiduje się wówczas poprzez podniesienie danej strony do poziomu drugiej, co daje wiele korzyści wizualnych dla samego pacjenta.

Powiększanie ust – wypełnienie małych warg

Powiększenie ust można również wykonać u osób, które z natury mają niewielkie wargi. Wtedy mogą one odczuwać pewien dyskomfort, ze względu na mniejsze możliwości uzyskania odpowiedniego efektu, na przykład podczas nakładania makijażu.

Duże usta są również w dzisiejszych czasach pewną modą, która z jednej strony jest akceptowana przez specjalistów, ale często zupełnie nie wystarcza, aby można było wykonać sam zabieg. Warto pamiętać, że powiększenie jest inwazyjne, czyli narusza skórę każdego pacjenta.

Właśnie dlatego każdorazowo przeprowadza się specjalny wywiad z pacjentem oraz stwierdza, czy są jakiekolwiek podstawy do tego, aby móc go wykonać. Zabiegi medycyny estetycznej to bardzo poważne zmiany w organizmie, które nie mogą być wykonane z niewyjaśnionych powodów.

Powiększenie ust w gabinecie medycyny estetycznej sprawia, że może uwydatnić z natury małe usta, ale również wyrównać ich asymetrię.

Dodaj komentarz